Hjem
Klubbnyheter
Aktivitetskalender
Bilder fra turer og treff
Klubbeffekter
Rabattavtaler
Om klubben
Styret

Hamarløpet
Helgøya rundt

Eldre litteratur
En motorveteran
Matrikkelskjema
Bryllupskjøring
Kontakt oss


LMK
Mjøsmarkedet
Facebook


Lenker


21/12/2017

Bestilling av jubileumsakevitt

Kategorisert i: Ukategorisert — Steinar Brekke @ 21:08

MVH.flaskeMotorveteranenes jubileumsakevitt!
Vi har vært så heldige å få Atlungstad Brenneri i Stange til å lage en helt spesiell akevitt til oss i forbindelse med klubbens 40 års jubileum i 2018.
 
Jubileumsakevitten med 38 % sprit blir tappet av Atlungstad Brenneri på firkantede halvliters flasker. Flaskene blir utstyrt med MVH Jubileumsetikett med historikk fra klubbens 40 år på baksiden. Flaskene blir nummerert og oppskriften på blandingen blir helt unik. MVHs Jubileumsakevitt blir dermed eksklusiv bare for oss. Dette gjør den til et samlerobjekt noe som også gjør at den egner seg godt som en gave.

Prisen er ren nettopris og den er avhengig av at et visst antall flasker bestilles. Siden akevitten skal lagres, blandes og tappes på flasker, er det nødvendig å sette en tidsfrist for bestilling. Vi tar sikte på at akevitten kan leveres ut sen sommer/tidlig høst neste år. Prisen pr. flaske er 425 kroner og bestilling må være oss i hende innen 1. februar 2018. Flaskene må betales samtidig med bestillingen. Du betaler ved å overføre beløpet til konto nr. 1822.73.51353 og bestillingen sendes til klubbens e-postadresse: xxxxxxxxxxxxxxxxx eller ringes inn til Henning Ringsvold på tlf.: 918 75 095.

Merk: klubbens e-postadresse post@motorveteranene.com er for tiden ikke-fungerende,
bestilling kan evt. sendes til vår nyopprettede reserveadresse post@motorveteranene.no. For ordens skyld, be om bekreftelse.

Merk også: Det ferdige produkt kan avvike fra flaske og etikett vist i annonsen! Avbildet flaske er bare ment til illustrasjonsformål, flasken er vist med den etikett som web-redaktøren har oversendt det sittende styre som et forslag til etikett. Styret står helt fritt til å velge annen layout for både flaske og etikett!

Comments are closed.


Webdesign: Stein Arne Brekke